O firmie


Historia

Firma Marinus powstała w 1998 roku w Gdańsku. Od momentu założenia jej działalność skupia się przede wszystkim na dostarczaniu efektywnych rozwiązań dla przemysłu tworzyw sztucznych. Początkowo zajmowała się dystrybucją chemii przemysłowej brytyjskiej firmy Ambersil Ltd. W 2004 roku oferta została rozszerzona o produkty amerykańskiej firmy Shuman Plastics, Inc., wiodącego producenta granulatów czyszczących do układów plastyfikujących marki Dyna-Purge. Od roku 2014 do oferty dołączyły produkty amerykańskiej firmy Stoner, specjalizującej się w środkach antyadhezyjnych, czyszczących oraz do konserwacji form.

 

Doświadczenie

Do grona naszych stałych odbiorców należą zarówno duże koncerny międzynarodowe, jak i małe, rodzinne firmy przetwarzające tworzywa sztuczne. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam przede wszystkim na fachową analizę potrzeb klienta, zapewnienie niezbędnej pomocy technicznej oraz terminowych dostaw naszych towarów w konkurencyjnych cenach.

 

Oferta

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę skutecznych granulatów czyszczących marki Dyna-Purge, a także chemię przemysłową obejmującą m.in. środki antyadhezyjne oraz do konserwacji i czyszczenia form firmy Stoner. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dostarczyć także inne produkty używane w procesie przetwórstwa tworzyw.

 


 


napisz do nas na adres
marinus@marinus.com.pl

porozmawiajmy przez telefon
+48 509 560 645

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Marinus © 2012
projekt i wykonanie spinacz.com